-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: послуги з прибирання території парку «Саксаганський»
Оголошено тендер
1 226 122.70
UAH
Номер:
f9fe079a0a524f2c84207d7df5d37af4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-08-016443-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42155106
-
Адреса:
50071, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, буд. 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42155106
-
Адреса:
50071, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, буд. 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 226 122.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з благоустрою населених пунктів: послуги з прибирання території парку «Саксаганський»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулиць
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
08.12.2025 14:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з благоустрою населених пунктів: послуги з прибирання території парку «Саксаганський»
Кількість
981.383 гектар
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяСаксаганський
Сума1 226 122.70 UAH