-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Засувки чавунні фланцеві в комплекті
Тендер Prozorro UA-2025-12-08-013567-a
Завершена
2 026 071.20
UAH з ПДВ
Номер:
875932f77756428f85a9dcd34aaac6c9
Внутрішній номер закупівлі:
27446984
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-08-013567-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Чернівціводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361780
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Комунальників, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олеся Дудник +380372547559 cernivcivodokanal@gmail.com https://vodokanal.cv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 026 071.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.12.2025 14:54 - 14.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.12.2025 14:54 - 17.12.2025 00:00
Аукціон:
17.12.2025 11:33 - 17.12.2025 11:56
Період кваліфікації:
17.12.2025 11:56 - 18.12.2025 15:29
Період завантаження договору:
24.12.2025 00:00 - 03.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 026 071.20 Засувки чавунні фланцеві в комплекті