-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засувки чавунні фланцеві в комплекті
Оголошено тендер
2 026 071.20
UAH
Номер:
fe0f5bfb6aae47268327474fc4effae0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-08-016551-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Чернівціводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361780
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Комунальників, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Чернівціводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361780
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Комунальників, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 026 071.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Засувки чавунні фланцеві в комплекті
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Дата опублікування:
08.12.2025 14:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 026 071.20 UAH