-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання комплекта двочастотного GPS-приймача
Тендер Prozorro UA-2018-11-13-002284-a
Завершена
345 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 728.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 728.00 UAH
Номер:
7f1b97cfc2bf49a7a309e8f6f272146c
Внутрішній номер закупівлі:
2743691
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-13-002284-a
Замовник:
Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
39767479
-
Адреса:
29016, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Інститутська, 4/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Джума +380977407992 khm.geo.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38110000-9 Навігаційні приладиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
345 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 728.00 UAH
Період уточнення:
13.11.2018 15:56 - 19.11.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2018 15:56 - 29.11.2018 10:00
Аукціон:
30.11.2018 14:51 - 30.11.2018 15:24
Період кваліфікації:
30.11.2018 15:24 - 06.12.2018 16:56
Період завантаження договору:
06.12.2018 16:48 - 26.12.2018 16:48
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання комплекта двочастотного GPS-приймача
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 18.12.2018
Місце постачання
29016, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Інститутська, будинок 4/1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ГЕОВІВАТ"
Оскарження: 30.11.2018 15:24 - 17.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35621088
-
Контактна особа:
Анатолій Віват +380675841399 anatoliyvivat@gmail.com
-
Адреса:
79044, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ КУЛИКІВСЬКА, будинок 39 В, квартира 8
Оскарження: 30.11.2018 15:24 - 17.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
316 980.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
316 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.12.2018 16:33
Документи
24
Скарги
0
ТОВ "НАВІГАЦІЙНО-ГЕОДЕЗИЧНИЙ ЦЕНТР"
Оскарження: 06.12.2018 16:33 - 17.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31436474
-
Контактна особа:
Александр Гудков +380573451237 ngc@ngc.com.ua
-
Адреса:
61103, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ БАЛАКІРЄВА, будинок 23-А, офіс 1
Оскарження: 06.12.2018 16:33 - 17.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
336 990.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
336 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.12.2018 16:48
Документи
32
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "КМС"
Оскарження: 06.12.2018 16:48 - 17.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23705401
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "КМС" +380445024131 krupin@kmcgeo.com http://www.kmcgeo.com
-
Адреса:
Україна, 04050, м. Київ, вул. Миколи Кравченка, 22, кв. 37
Оскарження: 06.12.2018 16:48 - 17.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
343 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
343 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.12.2018 16:56
Документи
46
Скарги
0
ТОВ "ЕЛНАВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41912354
-
Контактна особа:
Менько Андрій 380664126555, 380664126555 info@elnav.com.ua
-
Адреса:
08131, Україна, Київська область, с.Софіївська Борщагівка, Велика Кільцева 4 оф.409
Початкова пропозиція
345 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
345 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
02e4963f920349db9ac3ef206fedfdeb
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-13-002284-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "КМС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23705401
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "КМС" +380445024131 krupin@kmcgeo.com http://www.kmcgeo.com
-
Адреса:
Україна, 04050, м. Київ, вул. Миколи Кравченка, 22, кв. 37
Номер договору:
285
Сума договору:
343 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
17.12.2018 15:00
Статус:
Підписаний