• Відкриті торги
  • КЕП

Придбання комплекта двочастотного GPS-приймача

343 200.00 UAH з ПДВ
Номер: 02e4963f920349db9ac3ef206fedfdeb
Ідентифікатор договору: UA-2018-11-13-002284-a-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "КМС"
Класифікатор ДК 021:2015: 38110000-9 Навігаційні приладиАналіз за цим CPV
Номер договору: 285
Дата підписання: 17.12.2018 15:00
Період дії договору: 17.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 343 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 343 200.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання комплекта двочастотного GPS-приймача
Код ДК 021:2015: 38110000-9 Навігаційні прилади
Кількість 1 комплект
Період постачання до 18.12.2018
Місце постачання 29016, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Інститутська, будинок 4/1 На карті