-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ремонт автомобільного транспорту
Тендер Prozorro UA-2025-12-08-002577-a
Завершена
37 786 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
f477e2fb9f4f4de889d88b71b75b3a77
Внутрішній номер закупівлі:
27436036
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-08-002577-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Територіальне медичне об’єднання "Вінницький обласний центр есктреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36364624
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Пирогова, буд. 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Постовитюк +380432651104 buh_med_katastrof@ukr.net http://vinemd.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
37 786 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.12.2025 10:05 - 13.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.12.2025 10:05 - 16.12.2025 10:00
Аукціон:
з 17.12.2025 11:34
Період кваліфікації:
16.12.2025 10:00 - 17.12.2025 15:58
Період завантаження договору:
23.12.2025 00:00 - 02.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴37 786 600.00 Ремонт автомобільного транспорту