• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ремонт автомобільного транспорту

Оголошено тендер

37 786 600.00 UAH
Номер: 5fffc16e6a9743cdb27c404655f5e46c
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-08-001932-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Територіальне медичне об’єднання "Вінницький обласний центр есктреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Територіальне медичне об’єднання "Вінницький обласний центр есктреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради"
Очікувана вартість: 37 786 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ремонт автомобільного транспорту
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 08.12.2025 09:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписДохід від реалізації послуг
Сума37 786 600.00 UAH