-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг: утримання об’єктів дорожнього сервісу (зупинок громадського транспорту та модульних захисних споруд) в належному експлуатаційному стані
Тендер Prozorro UA-2025-12-05-017323-a
Завершена
8 581 109.76
UAH з ПДВ
Номер:
54eef4bbdcac464aa961dc348bec3bde
Внутрішній номер закупівлі:
27428814
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-05-017323-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23357437
-
Адреса:
49003, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вулиця 128-ї Бригади Тероборони (Курчатова), будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олексій Лавров +380635351245 ol.kptim@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
8 581 109.76 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.12.2025 17:16 - 10.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.12.2025 17:16 - 13.12.2025 01:00
Аукціон:
з 15.12.2025 11:13
Період кваліфікації:
13.12.2025 01:00 - 19.12.2025 19:56
Період завантаження договору:
25.12.2025 00:00 - 04.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 581 109.76 Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг: утримання об’єктів дорожнього сервісу (зупинок громадського транспорту та модульних захисних споруд) в належному експлуатаційному стані