-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг: утримання об’єктів дорожнього сервісу (зупинок громадського транспорту та модульних захисних споруд) в належному експлуатаційному стані
Оголошено тендер
8 581 109.76
UAH
Номер:
e1c8b01d07d64ac5adedf2a6ca5e8c72
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-05-021568-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23357437
-
Адреса:
49003, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вулиця 128-ї Бригади Тероборони (Курчатова), будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23357437
-
Адреса:
49003, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вулиця 128-ї Бригади Тероборони (Курчатова), будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
8 581 109.76 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг: утримання об’єктів дорожнього сервісу (зупинок громадського транспорту та модульних захисних споруд) в належному експлуатаційному стані
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулиць
Дата опублікування:
05.12.2025 16:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума8 581 109.76 UAH