-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання
Тендер Prozorro UA-2025-12-05-016146-a
Погодження № 27601/7/99-00-17-03-02-07 від 21.11.2025
Торги не відбулися
2 100 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3a3f10aee4d24c4cae55d9011d2efe41
Внутрішній номер закупівлі:
27427638
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-05-016146-a
Замовник:
Головне управління ДПС у Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44106694
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Августина Волошина, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Фомічов Ігор Григорович +380312614370 fomichovigor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.12.2025 16:01 - 12.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.12.2025 16:01 - 15.12.2025 00:00
Аукціон:
з 15.12.2025 15:55
Період кваліфікації:
15.12.2025 00:00 - 16.12.2025 15:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 100 000.00 Послуги з прибирання