• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Придбання комплекта двочастотного GPS-приймача

Завершена

345 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 728.00 UAH
Номер: 2f48eda2beea49899c59603505af8664
Внутрішній номер закупівлі: 2742474
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-13-002850-a   
Замовник: Головне управління Держгеокадастру у Чернівецькій області
Контактна особа: Андрій Василевський +380990483665 cv.vasylevskyi@land.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38110000-9 Навігаційні приладиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 345 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 728.00 UAH
Період уточнення: 13.11.2018 17:23 - 19.11.2018 10:00
Період прийому пропозицій: 13.11.2018 17:23 - 29.11.2018 10:00
Аукціон: 30.11.2018 12:12 - 30.11.2018 12:45
Період кваліфікації: 30.11.2018 12:45 - 06.12.2018 17:55
Період завантаження договору: 06.12.2018 17:53 - 26.12.2018 17:53

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
придбання комплекта двочастотного GPS-приймача
Код ДК 021:2015: 38110000-9 Навігаційні прилади
Кількість 1 комплект
Період постачання до 18.12.2018
Місце постачання 58013, Україна, Чернівецька область, м Чернівці, вул Героїв Майдану 194 А На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ГЕОВІВАТ"

Оскарження: 30.11.2018 12:45 - 17.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 316 980.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
316 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.12.2018 17:52
Документи 25
Скарги 0
ТОВ "НАВІГАЦІЙНО-ГЕОДЕЗИЧНИЙ ЦЕНТР"

Оскарження: 06.12.2018 17:52 - 17.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 336 990.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
336 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.12.2018 17:53
Документи 33
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "КМС"

Оскарження: 06.12.2018 17:53 - 17.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 343 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
343 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.12.2018 17:55
Документи 47
Скарги 0
ТОВ "ЕЛНАВ"
Початкова пропозиція 345 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
345 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 16
Скарги 0

Контракти

Номер: 4225673234fb4c6a8ed1db5a8e3ebb88
Ідентифікатор договору: UA-2018-11-13-002850-a-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "КМС"
Номер договору: 17.12.
Сума договору: 343 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 17.12.2018 14:12
Статус:
Підписаний
pdf
Договір на поставку товару.pdf
p7s
sign.p7s