• Відкриті торги
  • КЕП

Придбання комплекта двочастотного GPS-приймача

343 200.00 UAH з ПДВ
Номер: 4225673234fb4c6a8ed1db5a8e3ebb88
Ідентифікатор договору: UA-2018-11-13-002850-a-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "КМС"
Класифікатор ДК 021:2015: 38110000-9 Навігаційні приладиАналіз за цим CPV
Номер договору: 17.12.
Дата підписання: 17.12.2018 14:12
Період дії договору: 17.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 343 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 343 200.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
придбання комплекта двочастотного GPS-приймача
Код ДК 021:2015: 38110000-9 Навігаційні прилади
Кількість 1 комплект
Період постачання до 18.12.2018
Місце постачання 58013, Україна, Чернівецька область, м Чернівці, вул Героїв Майдану 194 А На карті