• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт з часткової заміни дверей у приміщеннях будівлі терапевтичного корпусу (літ. Б-3, І поверх) КНП "Міська лікарня №7" ЗМР, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 21-а (код ДК 021:2015:45420000-7: Столярні та теслярні роботи)

Завершена

68 179.45 UAH з ПДВ
Номер: 7e83054aca6348d8bd18a81588420baf
Внутрішній номер закупівлі: 27424709
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-05-013191-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ №7" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Ольга Булавіна +380503375778 tender_ml7@ukr.net https://7med.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 68 179.45 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.12.2025 14:39 - 12.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 05.12.2025 14:39 - 15.12.2025 00:00
Аукціон: з 15.12.2025 11:35
Період кваліфікації: 15.12.2025 00:00 - 17.12.2025 15:08
Період завантаження договору: 23.12.2025 00:00 - 02.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴68 179.45 Поточний ремонт з часткової заміни дверей у приміщеннях будівлі терапевтичного корпусу (літ. Б-3, І поверх) КНП "Міська лікарня №7" ЗМР, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 21-а (код ДК 021:2015:45420000-7: Столярні та теслярні роботи)