• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт з часткової заміни дверей у приміщеннях будівлі терапевтичного корпусу (літ. Б-3, І поверх) КНП "Міська лікарня №7" ЗМР, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 21-а

Оголошено тендер

68 179.45 UAH
Номер: ed85edad533c4e8d8b6c9adad7b8d6d7
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-05-016791-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ №7" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ №7" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 68 179.45 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт з часткової заміни дверей у приміщеннях будівлі терапевтичного корпусу (літ. Б-3, І поверх) КНП "Міська лікарня №7" ЗМР, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 21-а
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 05.12.2025 14:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума68 179.45 UAH