-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання Олександрійського міськрайонного центру зайнятості
Тендер Prozorro UA-2018-11-14-000229-c
Послуги з комплексного прибирання службових приміщень та прибудинкової території Олександрійського міськрайонного центру зайнятості
Завершена
306 790.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 533.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 533.95 UAH
Номер:
e33b9102edbf4d209c4b08515d9abbb9
Внутрішній номер закупівлі:
2742375
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-14-000229-c
Замовник:
Олександрійський міськрайонний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
23095859
-
Адреса:
28000, Україна, Кiровоградська область, ОЛЕКСАНДРІЯ, проспект Соборний 126А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Горшельов Сергій Олександрович 0523576435 1108@rcz.kocz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
306 790.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2018 11:13 - 23.11.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2018 11:13 - 03.12.2018 00:00
Аукціон:
03.12.2018 14:39 - 03.12.2018 15:00
Період кваліфікації:
03.12.2018 15:00 - 06.12.2018 14:11
Період завантаження договору:
03.12.2018 15:00 - 23.12.2018 15:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴306 790.00 Послуги з прибирання Олександрійського міськрайонного центру зайнятості