-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання Олександрійського міськрайонного центру зайнятості
Тендер Prozorro UA-2018-11-14-000229-c
Послуги з комплексного прибирання службових приміщень та прибудинкової території Олександрійського міськрайонного центру зайнятості
Завершена
306 790.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 533.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 533.95 UAH
Період оскарження:
14.11.2018 11:13 - 29.11.2018 00:00
Нічого не знайдено.