-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-12-05-003939-a
Торги не відбулися
446 778.12
UAH з ПДВ
Номер:
919590f04b714ded831a591ff59d55dc
Внутрішній номер закупівлі:
27415499
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-05-003939-a
Замовник:
Відділ культури, сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лохвицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44114187
-
Адреса:
37200, Україна, Полтавська область, місто Лохвиця, вул.Перемоги, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Надія Захарченко +380668946871 tender_culture2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
446 778.12 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.12.2025 10:31 - 12.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.12.2025 10:31 - 15.12.2025 00:00
Аукціон:
з 15.12.2025 11:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴446 778.12 Природний газ