-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
446 778.12
UAH
Номер:
debaa55283ea4c84aeb4a1382c95a40c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-05-005460-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ культури, сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лохвицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44114187
-
Адреса:
37200, Україна, Полтавська область, місто Лохвиця, вул.Перемоги, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ культури, сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лохвицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44114187
-
Адреса:
37200, Україна, Полтавська область, місто Лохвиця, вул.Перемоги, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
446 778.12 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
05.12.2025 10:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛохвицька
Сума204 631.20 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛохвицька
Сума173 936.52 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4040 - Забезпечення діяльності музеїв i виставок
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛохвицька
Сума68 210.40 UAH