-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина)
Тендер Prozorro UA-2025-12-04-021053-a
Персональні комп’ютери
Торги не відбулися
406 585.00
UAH з ПДВ
Номер:
0496a24500c04a3cb94c112e80d56e38
Внутрішній номер закупівлі:
27410008
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-04-021053-a
Замовник:
Військова частина А2082
×
-
Код ЄДРПОУ:
24976993
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Болдирєва Олена Вікторівна 380985877643 uk2082@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
406 585.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.12.2025 18:24 - 09.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2025 18:24 - 12.12.2025 00:00
Аукціон:
з 12.12.2025 15:51
Період кваліфікації:
12.12.2025 00:00 - 12.12.2025 13:55
Період завантаження договору:
18.12.2025 00:00 - 28.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
e9cfeb6fa87445c596aeec1e578cb577
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Оголошення про проведення відкритих торгів з Особливостями за кодом національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 30210000-4 “Машини для обробки даних (апаратна частина)”: 30213000-5 персональні комп’ютери подано замовником відповідно до бюджетних асигнувань за КЕКВ 3110 та КЕКВ 2260, бюджетна програма 35/8 та 12/8. У зв’язку із скороченням фінансування за зазначеними програмами, договір про закупівлю товару з переможцем аукціону ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “КОМПАКОМ” не укладено. Договірні та фінансові зобов’язання не взято.
ВИРІШИЛА:
1. Відповідно до підпункту 3 пункту 50 Особливостей відмінити відкриті торги UA-2025-12-04-021053-a, за предметом закупівлі, код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 30210000-4 “Машини для обробки даних (апаратна частина)”, а саме через скорочення видатків на здійснення закупівлі товару.
2. Протягом одного дня з дня ухвалення цього рішення оприлюднити через авторизований електронний майданчик на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та Законом, підстави прийняття такого рішення.
Період оскарження:
27.12.2025 14:39 - 07.01.2026 00:00
Дата опублікування:
27.12.2025 14:39
Дата виконання:
07.01.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴406 585.00 Комп’ютери в зборі