-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональні комп’ютери
Оголошено тендер
406 585.00
UAH
Номер:
d534942036ea49b985457c611e2ac82e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-04-026048-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина А2082
×
-
Код ЄДРПОУ:
24976993
-
Адреса:
55225, Україна, Миколаївська область, село Грушівка, вулиця Лісова, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Військова частина А2082
×
-
Код ЄДРПОУ:
24976993
-
Адреса:
55225, Україна, Миколаївська область, село Грушівка, вулиця Лісова, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
406 585.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Персональні комп’ютери
Примітки:
Товар має відповідати технічним та якісним характеристикам.
Технічні характеристики (Додаток 1).
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.12.2025 18:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума406 585.00 UAH