-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею №17 Івано-Франківської міської ради
Тендер Prozorro UA-2025-12-04-013343-a
Торги не відбулися
109 710.00
UAH без ПДВ
Номер:
799ca8dbce0b44a4aad060aacafabf6b
Внутрішній номер закупівлі:
27402279
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-04-013343-a
Замовник:
ЛІЦЕЙ №17 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20551357
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА ІМ.В.СТЕФАНИКА, будинок 16А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Базюк +380993777176 zch17if@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
109 710.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.12.2025 14:32 - 09.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2025 14:32 - 12.12.2025 15:00
Аукціон:
з 15.12.2025 11:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴109 710.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею №17 Івано-Франківської міської ради