• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею №17 Івано-Франківської міської ради

Оголошено тендер

109 710.00 UAH
Номер: 23961111421c430aad36b89146ce0b2d
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-04-015733-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЛІЦЕЙ №17 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ЛІЦЕЙ №17 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 109 710.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею №17 Івано-Франківської міської ради
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 04.12.2025 14:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківськ
Сума109 710.00 UAH