-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо (09123000-7 Природний газ (Природний газ))
Тендер Prozorro UA-2025-12-04-009257-a
Торги не відбулися
1 364 208.00
UAH з ПДВ
Номер:
513b4a7bd5fe42c5b3bf1c6725c83f33
Внутрішній номер закупівлі:
27398227
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-04-009257-a
Замовник:
Дніпровський державний аграрно-економічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493675
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Сергія Єфремова, будинок 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванова Марина Андріївна 380563710821 ddaeu_pfv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 364 208.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.12.2025 12:43 - 09.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2025 12:43 - 12.12.2025 00:00
Аукціон:
з 12.12.2025 14:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 364 208.00 09123000-7 Природний газ (Природний газ)