• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

09123000-7 Природний газ (Природний газ)

Оголошено тендер

1 364 208.00 UAH
Номер: 7d052892483140a2b75a54eef031fa62
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-04-011496-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Дніпровський державний аграрно-економічний університет
Замовник: Дніпровський державний аграрно-економічний університет
Очікувана вартість: 1 364 208.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 09123000-7 Природний газ (Природний газ)
Примітки: Відповідно до протоколу від 04.12.2025 р. № 129
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 04.12.2025 12:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума1 364 208.00 UAH