• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги диспансеризації спортсменів для КДЮСШ «Динамо»

Завершена

100 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 7d8d1db4eb7940e0a69ff557bde7cba9
Внутрішній номер закупівлі: 27388370
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-03-021898-a   
Замовник: Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Контактна особа: Півнева Наталя 380960190318 npivneva9@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.12.2025 21:11 - 08.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 03.12.2025 21:11 - 11.12.2025 00:00
Аукціон: 11.12.2025 14:01 - 11.12.2025 14:24
Період кваліфікації: 11.12.2025 14:24 - 14.12.2025 21:31
Період завантаження договору: 20.12.2025 00:00 - 30.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴100 000.00 Послуги диспансеризації спортсменів для КДЮСШ «Динамо»