-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги диспансеризації спортсменів для КДЮСШ «Динамо»
Оголошено тендер
100 000.00
UAH
Номер:
77080ffe7dc34d82a4e7901f542b5ec6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-02-011004-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
×
-
Код ЄДРПОУ:
26476487
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, М. КИЇВ, ПРОСП. ПАВЛА ТИЧИНИ, БУД. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
×
-
Код ЄДРПОУ:
26476487
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, М. КИЇВ, ПРОСП. ПАВЛА ТИЧИНИ, БУД. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги диспансеризації спортсменів для КДЮСШ «Динамо»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.12.2025 12:30
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги диспансеризації спортсменів
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпровський
Сума100 000.00 UAH