• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень

Завершена

169 380.00 UAH без ПДВ
Номер: 514faf4c1a1f48b6884215d93ad6b1ae
Внутрішній номер закупівлі: 27387377
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-03-020876-a   
Замовник: Середня загальноосвітня школа № 41 м.Львова
Контактна особа: Кінаш Наталія Мирославівна 380322346802 school41lviv@online.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 169 380.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.12.2025 18:44 - 12.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 03.12.2025 18:44 - 15.12.2025 00:00
Аукціон: з 15.12.2025 13:08
Період кваліфікації: 15.12.2025 00:00 - 15.12.2025 15:48
Період завантаження договору: 21.12.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴169 380.00 Послуги їдалень