• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень

Оголошено тендер

169 380.00 UAH
Номер: ddf8e47a63f3412492a46858c5f45404
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-03-024939-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Середня загальноосвітня школа № 41 м.Львова
Замовник: Середня загальноосвітня школа № 41 м.Львова
Очікувана вартість: 169 380.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 03.12.2025 17:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвівська
Сума92 430.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвівська
Сума76 950.00 UAH