-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Системи реєстрації інформації
Тендер Prozorro UA-2025-12-03-019521-a
Завершена
22 880.00
UAH з ПДВ
Номер:
8b040eb3fc0f494e89557bc40d5e2ce7
Внутрішній номер закупівлі:
27386013
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-03-019521-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИЖОПІЛЬСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37084458
-
Адреса:
24600, Україна, Вінницька область, Тульчинський р-н, селище Крижопіль, вул. Данила Нечая, буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Росла +380685525048 tanya.rosla1991@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
22 880.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.12.2025 16:50 - 08.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2025 16:50 - 11.12.2025 00:00
Аукціон:
з 11.12.2025 14:12
Період кваліфікації:
11.12.2025 00:00 - 11.12.2025 14:32
Період завантаження договору:
17.12.2025 00:00 - 27.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴22 880.00 Система реєстрації інформації