-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Системи реєстрації інформації
Оголошено тендер
22 880.00
UAH
Номер:
dc588b30aab9435787a00a461357cbf3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-03-019904-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИЖОПІЛЬСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37084458
-
Адреса:
24600, Україна, Вінницька область, Тульчинський р-н, селище Крижопіль, вул. Данила Нечая, буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИЖОПІЛЬСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37084458
-
Адреса:
24600, Україна, Вінницька область, Тульчинський р-н, селище Крижопіль, вул. Данила Нечая, буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
22 880.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Системи реєстрації інформації
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.12.2025 15:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2110 - Первинна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяКрижопільська
Сума22 880.00 UAH