-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів, учнів пільгових категорій 5-8 класів Пилиповицького ліцею Звягельської міської ради за кодом ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Тендер Prozorro UA-2025-12-03-017874-a
Торги не відбулися
24 015.00
UAH з ПДВ
Номер:
7290ba5cbe5b416281c28b4cae7a90fc
Внутрішній номер закупівлі:
27384369
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-03-017874-a
Замовник:
ПИЛИПОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
06669856
-
Адреса:
11760, Україна, Житомирська область, с. Пилиповичі, вулиця ШКІЛЬНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Шевчук +380983233993 pilipovichizakupki@ukr.net http://pylypovychi-zosh.zt.sch.in.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
24 015.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.12.2025 16:08 - 08.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2025 16:08 - 11.12.2025 00:00
Аукціон:
з 11.12.2025 12:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴24 015.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів, учнів пільгових категорій 5-8 класів Пилиповицького ліцею Звягельської міської ради за кодом ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги