-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів, учнів пільгових категорій 5-8 класів Пилиповицького ліцею Звягельської міської ради за кодом ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Оголошено тендер
24 015.00
UAH
Номер:
a3d923c93dc74f7aae24dd9054fd9132
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-03-020346-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПИЛИПОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
06669856
-
Адреса:
11760, Україна, Житомирська область, с. Пилиповичі, вулиця ШКІЛЬНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПИЛИПОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
06669856
-
Адреса:
11760, Україна, Житомирська область, с. Пилиповичі, вулиця ШКІЛЬНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
24 015.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів, учнів пільгових категорій 5-8 класів Пилиповицького ліцею Звягельської міської ради за кодом ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.12.2025 15:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПилиповичі
Сума13 907.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1403 - Забезпечення харчуванням учнів початкових
класів закладів загальної середньої освіти за
рахунок субвенції з державного бюджету місцевим
бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяПилиповичі
Сума10 108.00 UAH