-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Твердопаливні котли «Код ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем централізованого опалення та деталі»
Тендер Prozorro UA-2025-12-03-017119-a
Торги не відбулися
380 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b57ab14cb6e54433961fa4172ec0574e
Внутрішній номер закупівлі:
27383623
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-03-017119-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44069297
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, Яворів, вул.Львівська, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мельниченко Ольга Романівна 380736943381 zakupivliyavorivosvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
380 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.12.2025 15:57 - 08.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2025 15:57 - 11.12.2025 00:00
Аукціон:
11.12.2025 13:24 - 11.12.2025 13:47
Період кваліфікації:
11.12.2025 13:47 - 15.12.2025 16:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴380 000.00 Твердопаливні котли «Код ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем централізованого опалення та деталі»