-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Твердопаливні котли «Код ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем централізованого опалення та деталі»
Оголошено тендер
380 000.00
UAH
Номер:
5f46dfbf0e30491bb9f95214387962c4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-03-019715-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44069297
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, Яворів, вул.Львівська, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44069297
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, Яворів, вул.Львівська, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
380 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Твердопаливні котли «Код ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем централізованого опалення та деталі»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
03.12.2025 15:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЯворів
Сума380 000.00 UAH