-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо (природний газ) на січень-березень 2026 р.
Тендер Prozorro UA-2025-12-03-016510-a
Торги не відбулися
417 788.70
UAH з ПДВ
Номер:
55581becf9bd42acbe7a384fef033f97
Внутрішній номер закупівлі:
27383018
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-03-016510-a
Замовник:
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221969
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, м. Луцьк, ВУЛ. ШОПЕНА, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Рибачук +380956726104 rubachykn@ukr.net http://www.ounb.lutsk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
417 788.70 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.12.2025 15:40 - 08.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2025 15:40 - 11.12.2025 00:00
Аукціон:
з 11.12.2025 14:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴417 788.70 Газове паливо (природний газ) на січень-березень 2026 р.