-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо (природний газ) на січень-березень 2026 р.
Оголошено тендер
417 788.70
UAH
Номер:
bc54dc8dc26b49f2a97742e7c8ec712f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-03-009164-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221969
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, м. Луцьк, ВУЛ. ШОПЕНА, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221969
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, м. Луцьк, ВУЛ. ШОПЕНА, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
417 788.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо (природний газ) на січень-березень 2026 р.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
03.12.2025 11:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Газове паливо (природний газ) на січень-березень 2026 р.
Кількість
24500 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4030 - Забезпечення діяльності бібліотек
Адміністративно-територіальна класифікаціяВолинська
Сума417 788.70 UAH