-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина (дошка для підлоги хвойної породи)
Тендер Prozorro UA-2025-12-03-006873-a
Завершена
95 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e969fa8a6a774103b3a9732f304eeb4c
Внутрішній номер закупівлі:
27373349
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-03-006873-a
Замовник:
Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224614
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Лесі Українки, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Корнієнко +380322354102 teatr21@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
95 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.12.2025 11:39 - 08.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2025 11:39 - 11.12.2025 00:00
Аукціон:
11.12.2025 15:46 - 11.12.2025 16:09
Період кваліфікації:
11.12.2025 16:09 - 12.12.2025 14:36
Період завантаження договору:
18.12.2025 00:00 - 28.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴95 000.00 Деревина (дошка для підлоги хвойної породи)