• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Деревина (дошка для підлоги хвойної породи)

Оголошено тендер

95 000.00 UAH
Номер: 65354d54b95241779c7688ec3f7623c3
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-03-008429-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької"
Замовник: Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької"
Очікувана вартість: 95 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Деревина (дошка для підлоги хвойної породи)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Дата опублікування: 03.12.2025 11:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума95 000.00 UAH