-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пакети програмного забезпечення для створення документів (за кодом ДК 021:2015: 48310000-4 – Пакети програмного забезпечення для створення документів)
Тендер Prozorro UA-2025-12-02-019628-a
Завершена
495 042.80
UAH з ПДВ
Номер:
ab6fb66a42264b62af3a40bdfc3881c4
Внутрішній номер закупівлі:
27365323
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-02-019628-a
Замовник:
ТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР ПРОКУРОРІВ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43556710
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, буд. 81-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайло Лисиця +380442061848 m.lysytsia@ptcu.gp.gov.ua https://ptcu.gp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
495 042.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.12.2025 19:34 - 07.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2025 19:34 - 10.12.2025 00:00
Аукціон:
10.12.2025 13:52 - 10.12.2025 14:21
Період кваліфікації:
10.12.2025 14:21 - 12.12.2025 12:22
Період завантаження договору:
18.12.2025 00:00 - 28.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴495 042.80 Пакети програмного забезпечення для створення документів (за кодом ДК 021:2015: 48310000-4 – Пакети програмного забезпечення для створення документів)