-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пакети програмного забезпечення для створення документів (за кодом ДК 021:2015: 48310000-4 – Пакети програмного забезпечення для створення документів)
Оголошено тендер
495 042.80
UAH
Номер:
17f1526ce6534261b60b6913a1d25511
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-02-024515-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР ПРОКУРОРІВ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43556710
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, буд. 81-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР ПРОКУРОРІВ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43556710
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, буд. 81-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
495 042.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пакети програмного забезпечення для створення документів (за кодом ДК 021:2015: 48310000-4 – Пакети програмного забезпечення для створення документів)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.12.2025 18:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:0901010 - Здійснення прокурорської діяльності, підготовка та підвищення кваліфікації працівників органів прокуратури
Сума495 042.80 UAH