-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Надання послуг «налаштування функціоналу запису «гарячої лінії»
Тендер Prozorro UA-2025-12-02-019223-a
Завершена
392 236.80
UAH з ПДВ
Номер:
266e4725718448739525758b62c290fd
Внутрішній номер закупівлі:
27364920
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-02-019223-a
Замовник:
Державна аудиторська служба України
×
-
Код ЄДРПОУ:
40165856
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. П. Сагайдачного, буд. 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олійник Іван Анатолійович 380442985549 i.a.oliinyk@dasu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
392 236.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.12.2025 18:23 - 07.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2025 18:23 - 10.12.2025 10:00
Аукціон:
з 11.12.2025 15:38
Період кваліфікації:
10.12.2025 10:00 - 10.12.2025 19:46
Період завантаження договору:
16.12.2025 00:00 - 26.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴392 236.80 Надання послуг «налаштування функціоналу запису «гарячої лінії»