-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Надання послуг «налаштування функціоналу запису «гарячої лінії»
Оголошено тендер
392 236.80
UAH
Номер:
97e59b094deb4ce3a9df2a7616a1c95a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-01-021659-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна аудиторська служба України
×
-
Код ЄДРПОУ:
40165856
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. П. Сагайдачного, буд. 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Державна аудиторська служба України
×
-
Код ЄДРПОУ:
40165856
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. П. Сагайдачного, буд. 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
392 236.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Надання послуг «налаштування функціоналу запису «гарячої лінії»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовці
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
01.12.2025 16:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3505010 - Керівництво та управління у сфері фінансового контролю
Сума392 236.80 UAH