• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Біспектральна система відеонагляду та відеокамери

для потреб ГУНП в Херсонській області, вулиця Лютеранська, 4, Херсон, Херсонська область, 73000, центральний орган виконавчої влади, Договір укладається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»

Торги не відбулися

291 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 26b9f571dc94495ba1ddd30935f418b8
Внутрішній номер закупівлі: 27363611
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-02-017909-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Херсонській області, м.Херсон, вул. Лютеранська, 4
Контактна особа: Журавленко Дмитро Олександрович +380977788374 zhuravlenko.gunp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 291 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.12.2025 16:51 - 07.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 02.12.2025 16:51 - 10.12.2025 12:00
Аукціон: з 11.12.2025 15:48

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴291 000.00 Біспектральна система відеонагляду та відеокамери