• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Біспектральна система відеонагляду та відеокамери

Оголошено тендер

291 000.00 UAH
Номер: ee37df3c9d2340df8d23838fe2ad318a
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-02-022723-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Херсонській області, м.Херсон, вул. Лютеранська, 4
Замовник: Головне управління Національної поліції в Херсонській області, м.Херсон, вул. Лютеранська, 4
Очікувана вартість: 291 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Біспектральна система відеонагляду та відеокамери
Примітки: для потреб ГУНП в Херсонській області, вулиця Лютеранська, 4, Херсон, Херсонська область, 73000, центральний орган виконавчої влади, Договір укладається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 02.12.2025 16:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:9800 - Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів
Адміністративно-територіальна класифікаціяВеликоолександрівська
Сума291 000.00 UAH