-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія на 2026 рік
Тендер Prozorro UA-2025-12-02-009823-a
Торги не відбулися
2 565 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
aa482a57cef34e05ab39443d8a1e14b4
Внутрішній номер закупівлі:
27355545
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-02-009823-a
Замовник:
Кулевчанська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04380643
-
Адреса:
68261, Україна, Одеська область, с. Кулевча, вул. Центральна, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Михайло Димов +380983387850 tender.kulevcha@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 565 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.12.2025 13:33 - 10.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2025 13:33 - 13.12.2025 00:00
Аукціон:
з 15.12.2025 11:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 565 000.00 Електрична енергія