-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія на 2026 рік
Оголошено тендер
2 565 000.00
UAH
Номер:
d2dada19f5ae4b86b3d0d746299e66bf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-02-012767-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Кулевчанська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04380643
-
Адреса:
68261, Україна, Одеська область, с. Кулевча, вул. Центральна, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Кулевчанська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04380643
-
Адреса:
68261, Україна, Одеська область, с. Кулевча, вул. Центральна, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 565 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія на 2026 рік
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
02.12.2025 13:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
270000 кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКулевча
Сума2 565 000.00 UAH