-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вивезення твердих побутових відходів
Тендер Prozorro UA-2025-12-02-005733-a
Торги не відбулися
120 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
209a9a96457d4b03b92f15e71865a3a2
Внутрішній номер закупівлі:
27351493
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-02-005733-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
42098368
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 16
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Сушко Валентина Петрівна +380503157072 s.valentin@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.12.2025 11:26 - 07.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2025 11:26 - 10.12.2025 00:00
Аукціон:
з 10.12.2025 12:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 000.00 Вивезення твердих побутових відходів