-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вивезення твердих побутових відходів
Оголошено тендер
120 000.00
UAH
Номер:
d37d23a9a8834b9a8a678f1466fdb227
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-02-005333-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
42098368
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 16
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
42098368
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 16
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вивезення твердих побутових відходів
Примітки:
Закупівля вивезення твердих побутових відходів проводиться для потреб на 2026 рік
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
02.12.2025 10:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти Пенсійного фонду України
Сума120 000.00 UAH