-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Система ендоскопічної візуалізації у комплекті з гастроскопом та колоноскопом
Тендер Prozorro UA-2025-12-02-004931-a
Завершена
6 672 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
b6ae5f7e23f044acb8447763ce365bd0
Внутрішній номер закупівлі:
27350695
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-02-004931-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка № 2" Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30844172
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вулиця Лесі Українки будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Доросевич Тетяна Володимирівна 380372522849 dorosevicht@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 672 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.12.2025 11:22 - 07.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2025 11:22 - 10.12.2025 00:00
Аукціон:
з 10.12.2025 11:34
Період кваліфікації:
10.12.2025 00:00 - 10.12.2025 15:17
Період завантаження договору:
16.12.2025 00:00 - 26.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 672 400.00 Система ендоскопічної візуалізації у комплекті з гастроскопом та колоноскопом