-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система ендоскопічної візуалізації у комплекті з гастроскопом та колоноскопом
Оголошено тендер
6 672 400.00
UAH
Номер:
846506c125de4740a5b2e2ce43e6ed3d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-02-005687-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка № 2" Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30844172
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вулиця Лесі Українки будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка № 2" Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30844172
-
Контактна особа:
Доросевич Тетяна Володимирівна 380372522849 dorosevicht@gmail.com
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вулиця Лесі Українки будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 672 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Система ендоскопічної візуалізації у комплекті з гастроскопом та колоноскопом
Примітки:
НК 031:2024 EMDN Z12020403 - модулі для ендоскопічної візуалізації та мінімально інвазивної хірургії
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.12.2025 10:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Система ендоскопічної візуалізації у комплекті з гастроскопом та колоноскопом
×
-
НК 024:2023:
35616 Система ендоскопічної візуалізації
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 25.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2080 - Амбулаторно-поліклінічна допомога населенню, крім первинної медичної допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернівецька
Сума6 672 400.00 UAH